MIKE TYSON VS ROY JONES JR

İki sefer dünya ağır sıklet boks şampiyonu olmuş 54 yaşındaki Mike Tyson, 51 yaşında dört siklet de şampiyonluk yaşamış Roy Jones Jr ile 12 Eylül’de gösteri maçı yapmak için anlaştılar. Bu Maç 8 raunttan oluşan bir gösteri maçıdır. Eldivenler 12ounce olacak ve başlarında koruma başlığı olmayacaktır.
kaynak:
https://www.forbes.com/sites/tommybeer/2020/07/23/report-mike-tyson-agrees-to-fight-roy-jones-jr-in-september/#68acbf0e2496

https://www.dazn.com/en-UA/news/boxing/mike-tyson-vs-roy-jones-jr-set-for-eight-round-exhibition-bout-on-sept-12/tj5s0f0s1mdc1uwso9ssv45ec

bokshaber dünya gündemindeki en sıcak boks haberlerini, en hızlı bir şekilde 2019 Temmuz ayından beridir anında takipçileri ile paylaşmayı bir görev kabul etmiştir.

bokshaber, ayrıca boks tarihinde efsane isimlerle ilgili haberler ve boks tarihinde yaşanmış önemli ve sansasyon yaratan haberleri de sizlerin bilgisine sunmaktadır.

Boks, kavga değil, boks bir sanattır, boks bir felsefedir. Amacımız, bu felsefeyi en iyi şekilde gençlerimize aktarmak ve gençlerimizi dünyanın süper star atletleri arasında görmektir.

Çok kısa bir süre içerisinde bokshaber önce Allah’ın, sonra çok değerli müdavimlerinin desteği ile hızlı bir şekilde yükselmiş ve her geçen gün yeni katılımcılarımızla gücümüze güç katmaktayız.

Çocuklarımızın, gençlerimizin dünya arenasındaki üstün başarılarını görmekten gayri bir dileğim yoktur.

Diğer sosyal medya hesaplarımız:
İnstagram: https://www.instagram.com/boks.haber/?hl=tr
Twitter: https://twitter.com/boks_haber
Facebook: https://www.facebook.com/bokshaber-100737258330833

BoksHaber kanalımızda Katıl butonunu aktifleştirerek, 5.00 Lira ve 15 Lira gibi iki ayrı ücret ile ücretli üyelik sistemimiz başlatılmıştır. Ücretli üyelik yaptıran üyelerimiz yorumlar yaparken, farklı imojeler kullanabilecekler. Ayrıca isimlerinin önlerinde kanalımızın müdavimlik derecesini gösteren işaretler bulunmaktadır.

Yayın akışımızda ücretli veya ücretsiz üyeler arasında asla bir ayrım yapılmamaktadır. Her ne yapıyorsak, hep birlikte yapacağız.

Guest Author

The articles published by the Guest Authors are the opinions of these writers. We encourage strong writers to write content related to getmybuzzup to share with our viewers.

Next Post

Curren$y & Harry Fraud - 90' IROC-Z (feat. Wiz Khalifa)

Fri Jul 24 , 2020
90′ IROC-Z (feat. Wiz Khalifa) by Curren$y & Harry Fraud Jet Life Recordings presents this new track from Curren$y & Harry Fraud called “90′ IROC-Z” featuring Wiz Khalifa. This record is off his latest project ‘The Outrunners‘ out now. Enjoy this audio stream below after the jump and please share this with […]
Curren$y & Harry Fraud - The OutRunners